Ліга Майстрів запрошує до спільноти столярів

Ви виробляєте ексклюзивні меблі, різьблені вироби, дерев'яні невеликі вироби або вже маєте столярний цех – нам є що вам запропонувати
Спільнота Ліги Майстрів нараховує більш ніж 10 000 майстрів; черга залучати столярів
Наша місія
“Столяр – це професія на століття і вона потребує гідної оплати та популяризації! Приєднуйтесь до нас, щоб розвиватися разом”
Спільнота для:
Меблярів
Cтолярів
Для всіх хто працює з деревом
Для засновників майстерень
Ліга Майстрів пропонує ВАМ:
 1. Обмiн досвiдом
 • Спільнота Ліги Майстрів (більше 10000 учасників) об'єднує найкращих фахівців з різних сфер. Зараз ми хочемо об’єднати майстрів з деревообробки. В рамках спільноти вони обмінюються досвідом і знаннями. Це відкриває нові можливості в роботі, тому що завжди є до кого звернутися за порадою і вирішити задачу. З іншого боку, кому з нас не хочеться поділитися своїми унікальними знаннями і завоювати авторитет інших столярів :)
 1. Можливiсть показати себе
 • та прийняти участь у наймаштабнішому конкурсі столярного мистецтва вже цього літа та отримати головний грошовий приз.
 1. Сучасне навчання
 • Спільнота Ліги Майстрів співпрацює з провідними виробниками, завдяки чому учасники спільноти мають можливість відвідувати майстер-класи та семінари. Вебінари та поради від експертів, котрі завжди на зв’язку з вами.
 1. Бiльше клієнтів
 • Спільнота також дає можливість учасникам шукати і пропонувати роботу один одному. Долучатися до замовлень та робити колаборації серед столярів.
 1. Можливості учасників
 • Спілкування з сотнями однодумців 24/7. Учасники спільноти можуть обговорювати між собою будь-які питання в чаті з деревообробки. А також Ліга Майстрів проводе біля 100 навчальних заходів за рік для майстрів.
 1. Знижки та бонуси на продукцію партнерів від Ліги Майстрів
 • Інформування про всі спеціальні цінові пропозиції буде здійснюватися окремо.
 1. Технічна консультація від експертів, безкоштовні зразки і продуктові новинки
 • Партнери роздають столярам продукти і зразки для тестування. Це дозволяє майстру не втрачати кваліфікацію, знати всі інноваційні продукти і техніки їх застосування.
Заповнюй коротку форму і розвивайся разом з нами